Rozpoczęcie rekrutacji do Miejskiego Przedszkola nr 5 na rok szkolny 2024/2025

ROZPOCZĘCIE REKRUTACJI

DO MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 5 W BOCHNI

NA ROK SZKOLNY 2024/2025

W dniu dzisiejszym tj. 4 marca 2024 r. rozpoczęła się rekrutacja do Miejskiego Przedszkola nr 5 w Bochni i przeprowadzona będzie po raz pierwszy za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji znajdującego się pod adresem

Rekrutacja w systemie elektronicznym NABO będzie trwać do 25 marca 2024 r. do godz. 15.00, po czym system zostanie zamknięty.

W portalu dla rodziców zostały zamieszczone zasady, kryteria, harmonogram rekrutacji, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz oferta naszego przedszkola.

W przypadku problemów z dostępem lub użytkowaniem systemu  prosimy o kontakt z sekretariatem przedszkola.

Wydrukowany wniosek wraz z wymaganymi oświadczeniami należy złożyć w sekretariacie przedszkola w godz. 7.00 – 15.00.

Więcej informacji w zakładce  Rekrutacja 2024/2025